Ana Sayfa Haberler 27 Mayıs 2020 111 Görüntüleme

BAŞKAN ARİF ÜMİT UZTÜRK’TEN BAYRAM MESAJI

BAŞKAN ARİF ÜMİT UZTÜRK’TEN BAYRAM MESAJI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit UZTÜRK’ün Ramazan Bayramı sebebi ile yayınladığı bayram mesajı.

Bayramlar, dini ve milli duyguların bütünleştiği, yardımlaşmanın en güzel şekilde yaşandığı günlerdir. Dünyada ve ülkemizde gerçekleşen koronavirüs salgını nedeniyle bu bayramı evlerimizden geçirecek olsak da gönüllerimizin bir olacağı bayram yaşayacağız.

Federasyon olarak, camiamızın sağlığını ve geleceğini gözeterek bünyemizde faaliyet gösteren liglerimizi tescil ettiğimiz bu süreçte kararımız bazı kulüplerimizi sevindirirken bazı kulüplerimizi üzmüş olabilir. Sağlığın her şeyden önce geldiğini anladığımız bu zamanlarda sabrederek yaşanan durumun üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Önümüzdeki sezon için camiamızın mutlu olacağı bir ruh ve çalışmayla hareket edeceğiz.

Bu vesileyle, engelli sporlarının gelişmesinde büyük önem taşıyan kulüplerimizin, oyuncularımızın, teknik ve idari kadrolarımızın, il temsilcileri ve hakemlerimizin, sponsorlarımızın, TBESF çalışanlarımızın, medya mensuplarımızın, sporseverlerin, camiamızın, ülkemiz ve tüm Müslüman aleminin Ramazan Bayramı’nı kutlar, nice sağlık dolu günlerde buluşmayı dilerim.

 

İlginizi çekebilir

2. LİG 2. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

2. LİG 2. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

Tema Tasarım |