Ana Sayfa Haberler 20 Haziran 2020 336 Görüntüleme

OSMAN ÇAKMAK’TAN BALTALI GRUP DENİZLİ ZİYARETİ

OSMAN ÇAKMAK’TAN BALTALI GRUP DENİZLİ ZİYARETİ

Ampute Futbol Milli Takım Teknik Direktörü Osman ÇAKMAK Süper Lige çıkan Baltalı Grup Denizli Engelliler Futbol Takımı Başkanı Ramazan ALTUĞ ve Ana Sponsor Baltalı Grup yönetim Kurulu Başkanı Derya BALTALI’yı ziyaret etti.

Derya Baltalı’ya Ampute Futbol Milli Takım forması hediye eden Çakmak, Denizli Ampute Takımına sahip çıktığı için teşekkür etti ve Süper Lig’e çıktıkları için de kendisini kutladı.

AMPUTE SPOR KULÜPLERİ DESTEKLENMELİ

Türkiye’de Ampute spor Kulüplerinin zor durumda olduğunu anlatan Osman Çakmak, bu spor kulüplerinin desteklendiğinde mucizeler yaratacak başarılı sporcuların olduğunu söyledi. Baltalı’nın Denizli Ampute Takımına destek çıkması sonucu takının Süper Lige çıkarak Denizli’yi temsil etme şansı bulduğunu belirten Çakmak,  ülke genelinde desteklerin artması gerektiğini ifade etti.

BALTALI; OSMAN ÇAKMAK TÜM SPORCULARA ÖRNEK OLSUN

Baltalı Grup Denizli Engelliler Futbol Kulubü’nün Ana Sponsoru Derya Baltalı ise Osman Çakmak’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, her zaman takıma destek olacaklarını belirtti. Baltalı, Takımın Süper Lig’de de başarılı olacağına inandığını belirterek, Denizli’yi en iyi şekilde temsil etmek için elinden geleni yapacağını söyledi. Baltalı, Osman Çakmak için de “Sen bizim gururumuzsun. Türkiye’nin adını tüm dünyaya duyuran, ülkenin bütün sporcularına örnek bir insan ve bizim ülkemize emanet bir gazisin. Takım kaptanıyken, takımın antrenörü oldun. Başarıların katlanarak artsın” dedi.

ALTUĞ; ALDIĞIMIZ İSMİN ÖNEMİNİ BİLİYORUZ

Baltalı Grup Denizli Engelliler Spor Kulübü Başkanı Ramazan Altuğ, Osman Çakmak’a ve Derya Baltalı’ya teşekkür etti. Altuğ, Derya Baltalı’nın kendilerine verdiği destekle Süper Lig’e çıktıklarını ifade ederek, “Giydiğimiz forma ve aldığımız ismin önemini fazlasıyla biliyoruz. İsmimize yakışır şekilde davranıp, en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi.

Tema Tasarım |