Ana Sayfa Haberler 25 Ağustos 2019 51 Görüntüleme

MİLLİ TAKIM HAZIRLIK ve SEÇME KAMPI

MİLLİ TAKIM HAZIRLIK ve SEÇME KAMPI

Ampute Futbol 2020 Avrupa Şampiyonası hazırlıklarında kapsamında Milli Takım Hazırlık ve Seçme kampı 30 Ağustos -11 Eylül 2019 tarihleri arasında Düzce ili Fenerbahçe Spor Kulübü Topuk Yaylası Tesislerinde yapılacak.

TBESF’nin sitesinden yayınlanan haberde; Kampa 30 Ağustos 2019 saat 12:00’a kadar giriş yapılması, kampa katılacak sporcuların spor malzemelerini yanlarında getirmeleri istendi.

NO ADI VE SOYADI           ÜNVANI        İLİ / KULÜBÜ
1- Osman ÇAKMAK…………….Baş Antrenör -ANKARA
2- Murat BAHAR………………..Yrd. Antrenör – İZMİR
3- Fatih KARAKUŞ……………..Kaleci Antrenörü -GAZİANTEP
4- Gürkan GÜNAYDIN………..Fizyoterapist -AYDIN
5-Polat DOĞAN…………………..Malzemeci – İZMİR
6- İbrahim Halil ESEN…………Sporcu – ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SK.
7- Rahmi ÖZCAN…………………Sporcu – ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SK.
8- Feyyaz GÖZAÇIK…………….Sporcu – ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SK.
9- Fatih ŞENTÜRK………………Sporcu – ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SK.
10- Okan ŞAHİNER…………….Sporcu – TSK REH.MER.ENGELLİLER SK
11- Bülent ÇETİN………………..Kaleci /Sporcu -TSK REH.MER.ENGELLİLER SK
12- Muhammet YEĞEN……….Sporcu – TSK REH.MER.ENGELLİLER SK
13- Barış TELLİ…………………. Sporcu – İZMİR BÜY.BEL.GENÇLİK VE SK.
14- Rüstem KURHAN………….Sporcu –  İZMİR BÜY.BEL.GENÇLİK VE SK
15- Yusuf EKİZ……………………Sporcu – İZMİR BÜY.BEL.GENÇLİK VE SK
16-Şeyhmus ERDİNÇ………….Sporcu –  ORTOTEK GAZİLER AMPUTE SK.
17- Kemal GÜLEŞ……………….Sporcu – ORTOTEK GAZİLER AMPUTE SK.
18- Ömer GÜLERYÜZ…………Sporcu – ORTOTEK GAZİLER AMPUTE SK.
19- Savaş KAYA………………….Sporcu – ORTOTEK GAZİLER AMPUTE SK.
20- Fuat TAŞTAN………………Sporcu – ORTOTEK GAZİLER AMPUTE SK.
21- Alican KURUYAMAÇ…….Sporcu- ORTOTEK GAZİLER AMPUTE SK.
22- Ümit SAĞLAM……………..Kaleci /Sporcu – ORTOTEK GAZİLER AMPUTE SK.
23- İsmail PARLAK…………….Sporcu – ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BEL.ASAT SK
24- Ufuk UZUN………………….Kaleci /Sporcu -ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BEL.ASAT SK
25– Hüseyin TÜRKMEN………Sporcu – PENDİK ENGELLİLER SK.
26- Serkan DERELİ…………….Sporcu – PENDİK ENGELLİLER SK.
27- Mehmet Ali ALTAY………..Kaleci /Sporcu – YEDİTEPE ENGELLİLER SK.
28- Agit ŞİYAR……………………Sporcu – YEDİTEPE ENGELLİLER SK.
29- Emre SÜMMEN……………Sporcu – KONYA ENGELLİLERGÜCÜ .SK
30- C.S.Selim KARADAĞ……..Kaleci /Sporcu MALATYA BÜY.BEL.SK

İlginizi çekebilir

ÇEYREK FİNALDEYİZ

ÇEYREK FİNALDEYİZ

Tema Tasarım |